Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dom Kultury "PRAGA" w Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy

ul. Sawinkowa 2, 03-474 Warszawa

Ogłoszenia o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac

(umowa na zastępstwo ½ etatu)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej 3 – letnie doświadczenie na stanowisku ds. kadr i płac;
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz przepisów wykonawczych;
  • znajomość ustawy o ubezpieczeniach społecznych;
  • znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów: Płatnik;
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Office;
  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy;
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe.

UWAGA! Preferowane będzie doświadczenie, w wyżej wymienionym zakresie, w zatrudnieniu/działalności związanej z obsługą instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego lub edukacji.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie oraz bieżąca aktualizacja  akt osobowych pracowników DK „Praga”,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy;
  • sporządzanie harmonogramów czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych z pracą oraz sporządzanie listy płac pracowników DK „Praga”;
  • opracowywanie projektów regulaminów określających prawa i obowiązki pracowników,
  • przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych, naliczanie i sporządzanie list wypłat na podstawie rachunków do zawartych umów;
  • sporządzanie i wysyłanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS, sporządzanie dyspozycji przelewów do ZUS, sporządzanie korekt deklaracji do ZUS
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS;
  • wykonywanie zadań z obszaru zarządzania ryzykiem;
  • wykonywanie czynności z zakresu ochrony pracy;
  • prowadzenie i przyjmowanie wpłat związanych z działalnością statutową DK Praga (opcjonalnie)
  • prowadzenie oraz księgowanie kasy fiskalnej (opcjonalnie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na zastępstwo) na 1/2 etatu;
  • pracę w siedzibie DK Praga przy ul. B. Sawinkowa 2 w Warszawie;
  • bezpieczne warunki pracy; budynek wyposażony w windę oraz podnośnik (dostosowany do wózków inwalidzkich);
  • stanowisko pracy związane z pracą przy komputerze, obsługą urządzeń biurowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@dkpraga.pl z tytułem maila „Praca: Specjalista KiP” do 7.09.2018 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu tej rekrutacji zgodnie z art. 23. 1.1 ustawy z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2016 r., poz. 922 ze zm).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu, tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje

Liczba wyświetleń: 452
Utworzono dnia: 19.02.2018

Historia publikacji

  • 20.08.2018 08:28, Administrator
    Edycja strony: Ogłoszenia o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy
  • 20.08.2018 08:27, Administrator
  • 20.07.2018 11:10, Administrator